Вторник, 02.03.2021, 22:54
Приветствую Вас Гость | RSS 
Главная | ВИМПЕЛ®-К, 77% р | Регистрация | Вход
Агро-Био-Тех
«Вымпел»-описание
Поиск
Микроудобрения
Семена
ГУМАТ КАЛИЯ 45грн.
Риверм
Архив записей
Статистика сайта
Стимулятор роста Вымпел 2
Микроудобрения ОРАКУЛ
 


ВИМПЕЛ®-К,  77% р.  (Вымпел для обработки семян)


До складу «Вимпел-К» входить унікальний янтарно-гуматний  хелатний комплекс, який містить всі необхідні рослині мікроелементи. Його присутність підсилює корнеутворення та поліпшує живлення, що сприяє активізації росту надземної частини рослин.

Янтарна кислота для рослин, застосовується дуже часто. Це і регулятор росту, і антистресовий препарат, і нормалізатор природної мікрофлори грунту. Вона допомагає рослині краще засвоювати живильні речовини з грунту, справлятися з несприятливими умовами навколишнього середовища, такими як спека, заморозки, посуха, зайва вологість, відновитися після хвороб або ураження шкідниками, виробляти більше хлорофілу, інтенсивно рости і приносити більший урожай.

Також препарат виступає активним антиоксидантом та адаптогеном: захищає організм від токсинів (як власних, так і тих, що надходять зовні), підвищує активність клітинного дихання, попереджає надмірне накопичення у рослинах азотистих речовин, підвищує вміст хлорофілу; стабілізує життєдіяльність мікрофлори ґрунту, що особливо важливо для відновлення його родючості та очищення від токсичних органічних речовин.


 
 

 

 


 

(095) 645-52-52 (098) 777-21-77
Копирование материалов сайта разрешается только с указанием ссылки www.wimpel.at.ua как на источник материала. 

Все права защищены!!! Copyright MyCorp © 2021