Пятница, 07.08.2020, 04:33
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Агро-Био-Тех
«Вымпел»-описание
Поиск
Микроудобрения
Семена
ГУМАТ КАЛИЯ 45грн.
Риверм
Статистика сайта
Стимулятор роста Вымпел 2
Микроудобрения ОРАКУЛ
 
Главная » Статьи » Мои статьи

"Вымпел" - нехитрый прием, значительный результат

ВИМПЕЛ – НЕХИТРИЙ  ПРИЙОМ, АЛЕ ЗНАЧНИЙ ЕФЕКТ

 

За прогнозами експертів, в поточному році ріпак знову може стати найрентабільнішою культурою серед олійних. От же вирощування цієї культури, з одного боку дозволяє покращити фінансовий стан господарств, що мотивує їх збільшувати площі під ріпаком, але з іншого боку потрібно враховувати специфіку цієї культури – те, що її не можна вирощувати на одному полі частіше ніж раз на п’ять років, тобто посіви ріпаку в межах одного агропідприємства не повинні перевищувати 1/5 частини загальних площ.

Тому збільшити виробництво ріпаку не можливо лише за рахунок розширення площ посівів – більше треба орієнтуватися на підвищення врожайності. Для цього, разом із добривами та засобами захисту рослин, треба застосовувати регулятор росту «Вимпел».

Вимпел, це комплексний препарат для обробки насіння та вегетуючих рослин. Вплив препарату «Вимпел» на врожайність озимого ріпаку не перший рік підтверджують наукові дослідження та практичний досвід. Досліди, по встановленню ефективності обробки насіння та позакореневого підживлення препаратом «Вимпел», проведені Кіровоградським інститутом агропромислового виробництва та Інститутом рослинництва ім. Юр'єва  УААН показали підвищення врожайності озимого ріпаку до 7,1 ц/га.

Обробку насіння проводять нормою 500 г/т. в баковій суміші з фунгіцидними або інсектицидними протруювачами. При цьому «Вимпел» збільшує ефективність застосування протруювача, за рахунок більш швидкого перенесення діючої речовини, та запобігає його осипанню з по­верхні зерна, оскільки препарат має властивості прилипача. Солі гумінових кислот, що входять до складу препарату, містять мікроелементи, які дають первинне живлення для рослинної клітини. Полиетиленоксиди сприяють більш інтенсивному поглинанню макро- і мікроелементів, внаслідок чого підвищується схожість та енергія пророс­тання. Все це дозволяє отримати більш дружні сходи і сформувати потрібну густоту стояння рослин.

При своїй простоті застосування, «Вимпел» ефективно діє незалежно від погодних умов, і є суттєвим внеском для досягнення високих та стабільних врожаїв.

Категория: Мои статьи | Добавил: admin (11.01.2010)
Просмотров: 1673 | Теги: «Вымпел К», «Оракул, «Оракул биожелезо», РРР «Вымпел», «Оракул мультикомплекс», «Оракул биоцинк», «Оракул семена», «Оракул сера актив», «Оракул коламин бор» | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

(095) 645-52-52 (098) 777-21-77
Копирование материалов сайта разрешается только с указанием ссылки www.wimpel.at.ua как на источник материала. 

Все права защищены!!! Copyright MyCorp © 2020